Инна, Чавдар, 34 +30984324218 Не рекомендую

1
Доброго дня усім!
Знайшов на одному з відомих сайтів, анкети цієї вже немає, але суть у тому що найобка як із фото, так і з заявленою програмою. У переписці було зазначено міньет, класика, масаж, по факту - навіть складно підібрати слів, що то було. Плюс одразу зазначу що ціна питання 1800 грн, що є дуже завищено. От 1 тис. Ще може бути. Відправляє типажні фото, схожість звичайно є, але десь віддалено : лише кольором волосся, зачіскою і ті добудовою, але на фото цих все значно краще і привабливіше. На вигляд дівчина в районі 25-27 років. Попа на вигляд хороша, обличчя нічим не особливе, груди непогані, десь півтора розміром, але видно, що досвіду дуже бракує. Також у квартирі на кухні за зачиненими дверима ще хтось був, і в коридорі декілька пар взуття стояло. Сказала, що то подруга зайшла її провідати. По факту зйомна квартира. І дівчина кочує по району. А у денний час навчається, з її слів. Коли зайшли у квартиру, пройшов у кімнату, розрахувався, запитала чи потрібен душ, зайшов, там крім гелю нічого не було і декілька рушників, що не вселяють довіри, тапочок також ніхто не пропонував. Сама вона в душ не ходила, прийшов, ліг, вона почала роздягатися, ротом одягла презерватив і почала смоктати, нічого особливого, як я казав досвіду бракує. На пестощі і поцілунки також ніяк не реагує і швидче проти цього. Все дуже машинально. Потім сіла зверху, але боязко, контролювала проникнення, але мені це по суті не сподобалося, тож я почав активно рухатися так і приплив. Під час цього хтось ходив у коридорі та гупав дверима, що однозначно не сприяло розслабленню та відпочинку. Презерватив зняла сама, витерла серветками і питає, що ми будемо далі робити. Загалом рекомендувати цей варіант не можу.

Підсумок:
ШБ\ТТХ - (сексапільність) - зріст\вага\вік\загальна оцінка зовнішності– 165\57\27 груди думаю 1,5 розміру тож оцінка на мій смак 3+.
МНК\КС - (секс в місіонерській позиції ) – 3 не активна та все якось контрольовано і машинально.
ЫМБШ\МН - (секс с головой девушки, классический минет) – 3.
17:30\ОТН - (отношение к клиенту) – 3+
ВАЮ\ШГ - (анальный секс в презервативе) – не запитував.
ВФЯ\ЦВ - (стоимость сексуально-интимных услуг совокупления) – 1800 грн. До хуя.
ЮВТ\ОРН - (би или гетеро, ориентация) – гетеро.
Фото її які надіслала в переписці.

Изображение

Изображение